Kód: 108 | Značka: Agawa Canyon

ADK-26

4 590 Kč
Momentálně nedostupné

Nová revoluční skládací sekera od špičkového Kanadského výrobce Agawa Canyon. Malá sekera s velkým srdcem. Prostě sekera bez kompromisu.

Kategorie: ADK26
Záruka: 2 roky

Přijímáme předobjednávky.

 

Nemůžete se rozhodnout mezi krátkou a dlouhou sekerou? Rozhodujete se mezi kompaktností topůrka a silou sekery? Přiznejte si, že pravděpodobně nemáte prostor ani sílu pro obě varianty. Nebojte se, mám pro vás dokonalé řešení.

Model ADK26 je navržen tak, aby bezchybně zvládl oba úkoly. Jako sekera má hlavici ve skandinávském stylu, která Vám umožní precizní sekání. Když pak přidáte prodlouženou násadu, získáte 26palcovou (66cm) sekeru, která poskytuje vysoký výkon při štípání špalků. Když skončíte, stačí odpojit násadu a vše sbalit do jednoho kompaktního pouzdra z cordury.

Je to dokonalý nástroj, který zvládne jakoukoli outdoorovou výzvu.

 

Lehká a sbalitelná:


Délka:
14IN sekera
26IN Lesní sekera
Hmotnost:
0.95KG malá sekera

1,13KG velká sekera 
Topůrko:
Dlouhé vlákno vyztužené nylonem
Hlava:
Nerezová ocel
Pouzdro na ostří:
Kůže
Pochva:
Ručně vyrobená cordura

 

FUNKCE
Extrémně sbalitelná
Kovaná a kalená hlava sekery z uhlíkové oceli 5160 - povrchová úprava černým oxidem pro větší ochranu proti korozi
Nárazově modifikovaný nylon 6 s dlouhou násadou ze skelných vláken - mimořádně odolný, nízké vibrace
Klipy pro upevnění z nerezové oceli
Ergonomická rukojeť

 

Revoluční kloub
Přítlačný kloub mezi oběma díly zajišťuje absolutní stabilitu. Žádné viklání, žádný pohyb. Nerezové spony navíc udržují
topůrka ADK26 pevně spojené, čímž se eliminuje riziko jejich oddělení.

 

Sbalitelná a univerzální
Model ADK26 je dodáván s vlastním robustním pouzdru z Cordury, které je důmyslně navrženo tak, aby do něj bylo možné uložit všechny jeho součásti až do okamžiku, kdy je budete potřebovat. Když je čas na lehčí úkoly, bez námahy vysunete sekeru, naopak prodlužovací rukojeť můžete nenápadně schovat pro chvíle, kdy potřebujete větší sílu.

Ručně vyráběné pouzdro z Cordury také umožňuje flexibilní přepravu sekery buď plně vysunuté, nebo rozložené, a to díky praktickému průchozímu otvoru ve spodní části. Součástí balení je navíc praktický nástroj pro snadné uvolnění kloubové spony, když chcete vše sbalit zpět.

 

Zdokonalený design hlavy

Rafinovaná hlava usnadňuje drobné štípání, vyřezávání a tvarování. Je inspirovaná skandinávským stylem a vyrobená z kované uhlíkové oceli 5160,
zajišťuje přesnost a kontrolu při každém tahu.

 

Odolná
Trvanlivost je pro nás nejvyšší prioritou. Víme, že matka příroda umí být tvrdá, a proto jsme model ADK26 zkonstruovali tak, aby odolala i těm nejnáročnějším podmínkám. Od robustní konstrukce až po tvrzené topůrko až po hlavu která slouží jako kladivo, je navržena tak, aby zvládla cokoli.
co na něj hodíte.

 

Přijímá velké úkoly
S jednoduchým rozšířením se ADK transformujena 26ti palcovou lesní sekeru, která je připravena zvládnout i větší úkoly. Široké líce na
hlavě sekery poskytují sílu potřebnou pro štípání polen a manipulaci s většími kmeny.